Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Затока 2024. Відпочинок в Затоці

Затока Одеська область Україна
Затока 2024. Відпочинок в Затоці
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
litomore.com.ua/resorts/zatoka-rest
ОПИСКАТАЛОГ>>ФОТОКАРТА

Затока 2024 — бази відпочинку, готелі, приватний сектор

Відпочинок у Затоці, ціни 2024 на житло, готелі та приватний сектор

Затока — відомий центр туризму та відпочинку в Україні, розташований за 60 км від Одеси. Курорт Затока знаходиться на косі, що розділяє Чорне море та Дністровський лиман. Пляжі широкі, піщані. Пологе дно зручне для купання дітей. Численні бази відпочинку в Затоці надають комфортні умови для відпочинку, у тому числі сімейного та відпочинку з дітьми. Кліматичні особливості, зручний транспортний під'їзд, пологе дно, широкі без урвищ пляжі, розвинена інфраструктура приваблюють на курорт багато відпочиваючих.

Деякі пансіонати та бази відпочинку в Затоці працюють взимку і приймають гостей цілий рік. Середня денна температура повітря влітку становить 25-30˚С, а температура води 20-24˚С. Море в Затоці прогрівається швидко і наприкінці травня можна купатися.

Затока, сезон 2024

Курортний сезон у Затоці 2024 року повинен був би розпочатися в середині травня. Зазвичай, відпочинок в Затоці триває до вересня. У зв'язку з війною, сезон 2024 в Затоці, як таковий, не відбудеться. Інформація про готелі в Затоці, що працюють в 2024 році та ціни на житло показані станом на січень 2022 року.

Гаряча пропозиція
Затока центр Озерна Затока пансіонати
Затока центр - міні-готель «Перлина біля моря» Кароліно-Бугаз, Затока, пансіонат "Одеса"
Затока База відпочинку Затишок Затока Човник
Затока, база відпочинку "Затишок" Затока, база відпочинку "Човник"

Затока бази відпочинку, готелі, пансіонати

Затока база відпочинку, готель Відпочинок в Затоці 2024 бази відпочинку та готелі пропонують різний за ціною, рівнем сервісу та комфорту. Найкращі готелі та бази відпочинку в Затоці розташовані біля моря у першій лінії. Готелі в Затоці "все включено", пансіонати з анімацією, домашнє харчування в ресторанах готелів, бази відпочинку з басейном стали нормою для курорту. Недороге житло у Затоці пропонується на станціях Бугаз, Дружба, Лиманська у другій лінії у приватному секторі та міні-готелях. Приватний сектор в Затоці часом не поступається, а то й перевищує рівень багатьох баз відпочинку. Курорт Затока відпочинок під Одесою запропонує на будь-який смак. Тут багато кафе, ресторанів, на базарі велика кількість фруктів та овочів. М'який теплий клімат та недорогі ціни в Затоці 2024 року приваблюють багато відпочиваючих. Затока - відоме в Україні та за її межами місце комфортного та недорогого відпочинку біля моря.
У Затоці готелі за сезон можуть прийняти на відпочинок понад 2 мільйони туристів. Бази відпочинку в Затоці, пансіонати та приватний сектор пропонують житло, що відповідає різним фінансовим можливостям.
Територія курорту поділена на райони, що відповідають назвам залізничних станцій: Зупинитися для відпочинку можна не тільки в центральній частині курорту Затока, чи на станціях Сонячна, Лиманська, але й проїхати далі на Будакську косу. Останнім часом там активно зносять старі бази відпочинку в Затоці та будують сучасні комплекси та пансіонати з басейнами, ресторанами, спортивними та ігровими майданчиками.
Гаряча пропозиція
Затока готелі Затока Будакська коса міні-готель Відрада
"ОЛЕКСАНДР" - готель біля моря в Затоці, комфорт, центр Затока Будакська коса, міні-готель "Отрада"
Затока 2022 Затока 2024 Сонячна 817
Готель у Затоці на пляжі "Ірина" Відпочинок у Затоці "Сонячна 817"
Переваги відпочинку: близькість до Одеси, високий рівень комфорту на базах відпочинку. У Затоці є готелі з басейном, бази відпочинку в першій лінії від моря, готелі стандарту "все включено", що мають вихід із території прямо на пляж. Велика кількість магазинів, кафе, барів, дискотек, піщаний пляж, чиста морська вода.
Недоліки відпочинку: ще є старі бази відпочинку та будиночки біля моря в Затоці з мінімальними зручностями, багатолюдно на пляжах у розпал сезону, ціни не нижчі, ніж у більш віддалених від Одеси місцях відпочинку. Водночас, завдяки зручному транспортному сполученню з Одесою та задовільній якості доріг, на відпочинок у Затоку можна приїхати своїм автомобілем. По дорозі можна купити овочі та фрукти.
Відгуки про Затоку, про море та бази відпочинку різні. Є добрі, є погані. Вони залежать від рівня обслуговування, вартості проживання та власних уподобань.
Приватний сектор в Затоці перша лінія, на Будакській косі, на станції Бугаз та другої лінії біля лиману пропонує недорогі варіанти проживання: всі зручності, кондиціонер, телевізор, холодильник, кухня.

Затока, ціни 2024

Затока ціни на відпочинокЗатока ціни 2024 року будуть встановлені ближче до початку сезону. Ціни 2022 року на відпочинок в Затоці починалися від 100 гривень з особи на добу у приватному секторі. Такі ціни 2024 року у Затоці діють на початку червня. Це бази відпочинку без зручностей. Недорогий відпочинок у Затоці - це бази відпочинку старої забудови, в дерев'яних будиночках біля моря, у приватному секторі. Також це може бути відпочинок у стандартних номерах у нових будівлях баз відпочинку, лише без кондиціонера та телевізора. Санвузол і душ, в даних випадках, розташовані в коридорі або на вулиці. Нові бази відпочинку в Затоці та пансіонати пропонують набагато вищий рівень послуг. У номерах зазвичай є телевізор, супутникове телебачення, кондиціонер, санвузол і душ. За додаткову оплату можна замовити харчування. Оплату за проживання на базах відпочинку та приватному секторі в Затоці беруть або з особи або за номер. Ціни у Затоці з липня до кінця серпня вищі, ніж на початку та в кінці сезону. Пік попиту, а отже, і цін, припадає на серпень.
Великою популярністю користуються бази відпочинку та міні-готелі на першій лінії в Затоці, відповідно і ціни тут істотно вищі.
В останні роки зросла конкуренція серед готелів, що призвела до підвищення рівня сервісу та появи нових послуг. Для курорту Затока бази відпочинку з басейном стали звичною річчю незалежно від вістані до моря. Це дозволяє базам відпочинку з басейном продовжити курортний сезон.

Бази відпочинку в Затоці, пансіонати, готелі

Затока готелі, пансіонати біля моря, бази відпочинку з басейном, перша лінія Бази відпочинку в Затоці розташовані вздовж усієї коси. На сайті курорту Затока вказані пансіонати та готелі біля моря, з басейном і без, на березі моря та біля лиману, в першій лінії і не зовсім, дорогі та "економ", інші варіанти відпочинку.

Затока готелі

Затока готелі з басейном, перша лінія, з харчуванням, готелі на березі моря Готелі у Затоці надають високий рівень сервісу. В основному, такі готелі в Затоці розташовані на березі моря. Готелі з басейном, готелі, що працюють за системою "все включено", готельні комплекси запропонують оптимальні варіанти відпочинку для всієї родини.

Затока міні-готелі та котеджі

Міні-готелі Затока перша лінія, з харчуванням, кухнею, біля моря Міні-готелі у Затоці представляють левову частку житла на курорті. Огляд житла: недорогі міні-готелі в Затоці в першій лінії, біля моря або лиману, з кухнею, харчуванням та інші. Розташовані міні-готелі в Затоці на станціях Бугаз, Сонячна, Лиманська, Дружба, Морська, Будакська коса.

Затока зняти котедж

Зняти окремий котедж в Затоці, будинок оренда Для комфортного відпочинку можна зняти окремий котедж в Затоці або будинок. Такі котеджі зазвичай мають високий рівень сервісу.

Затока приватний сектор, будинки та квартири

Приватний сектор в Затоці, ціни на житло На курорті Затока ціни у приватному секторі починаються від 100 грн з особи. Це не дорого. Пропонуються варіанти відпочинку в приватному секторі з харчуванням, кухнею, в окремих котеджах та квартирах. Розташовані приватні будинки та міні-готелі по всій території курорту до Будакської коси включно.

Відпочинок у Затоці недорого

Недорогий відпочинок у Затоці Відпочинок в Затоці недорого можливий, додамо від себе кілька порад, як і на чому заощадити. За маршрутом Одеса Затока розташовані базари з достатком овочів та фруктів (наприклад, у м. Овідіополь, с. Барабой). Перед селищем, у Кароліно-Бугазі, є плантації з кавунами та динями. Їх продають прямо біля дороги. Зазвичай у Затоці дорожче. Деякі відпочиваючі зі своїм автотранспортом вважають за краще робити покупки в Білгород-Дністровському на ринку або в супермаркеті "Таврія", "Копійка", "Сільпо". Також кілька супермаркетів "Таврія" відкрилися у Затоці, ціни трохи нижчі, ніж в інших магазинах.

Житло у Затоці: каталог готелів, баз відпочинку, приватного сектору

Де знаходиться Затока, відстань від Одеси, перевезення

Розклад руху маршрутка Одеса Затока

Автобус Одеса Затока відстань 51 км долає за 1,5 години. Доїхати до Затоки можна декількома способами.
Найбільш простий – поїздка в складі організованої групи туристичним автобусом.

Автобус Київ-Затока-Росейка: Київ – Затока – Росейка – Затока – Київ.

Особистим автомобілем – до Одеси, далі – окружною дорогою, звідки звернути у бік Овідіополя, Білгород-Дністровського. Як доїхати з Києва до Затоки, тури автобусом З Києва дістатися в Затоку автобусом чи своїм авто можна за 6 годин. Якість асфальтового покриття траси Київ – Одеса досить хороша, рекомендована швидкість руху по більшості ділянок – 110 км. Пости ДАІ та камери контролюють швидкість руху автомобілів. Найчастіше патрульні автомобілі розташовуються у місцях розворотів автотранспорту, у населених пунктах, якими проходить траса. На сучасному автомобілі відстань від Києва до Одеси без частих зупинок та порушень правил дорожнього руху можна подолати за 4,5 - 5,5 години. До курорту – ще 1 годину їзди. Всьго за 5-6 годин з галасливого міста ви переноситеся на берег моря. Побудувати маршрут руху з населеного пункту до заброньованого готелю або пансіонату можна в розділі "Карта доріг" за допомогою Google Maps.

Доїхати в Затоку поїздом чи автобусом теж нескладно. Алгоритм простий: доїхати до Одеси, далі від залізничного вокзалу або автовокзалу маршрутними таксі на Затоку, Білгород-Дністровський, Сергіївку, Шабо, Жовтий Яр, Дмитрівку. Інтервал руху 20-40 хв. Середній час у дорозі – 1,5-2 години. Усі маршрутки в Затоку йдуть уздовж моря. Якщо їдете електричкою до Білгород-Дністровського виходьте на потрібній станції: Кароліно-Бугаз, Студентська, Сонячна, Лиманська, Бугаз, Дружба.

Розклад руху поїздів до Одеси та Затоки

Одеса Затока, як доїхати, розклад рухуРозклад руху поїздів в Затоку, по Одесі та всій Україні, Росії, Білорусі та купити квитки можна на сайті: http://booking.uz.gov.ua. Дістатися до Затоки можна поїздом Київ-Білгород-Дністровський, літніми поїздами з Чернівців, Житомира, Чернігова.

Розклад руху автобусів Одеса Затока, розклад руху

Розклад руху Одеса Затока, телефони автостанції, маршрутки та автобуси по Україні можна переглянути на сайті http://bus.com.ua.

Затока карта місцезнаходження баз відпочинку, вулиць, станцій

Затока карта баз відпочинку, готелів, пансіонатівКарта Затоки розташування баз відпочинку, готелів, вулиць, станцій. У розділі "Карта" можна переглянути супутникове зображення населених пунктів, доріг, прокласти маршрут на курорт Затока та оцінити приблизний час у дорозі до вибраного об'єкту.

Відпочинок, екскурсії та фото в Затоці

Відпочинок на курорті ЗатокаФото з видом на море в Затоці привезуть майже всі, але, крім моря, багато баз відпочинку пропонують екскурсії в Одесу, морські прогулянки по Дністровському лиману, в Вилкове, в Білгород-Дністровську фортецю (Віртуальний 3D тур по Білгород-Дністровській фортеці є в розділі "3Д тури" ). Відпочинок в Затоці можна доповнити відвідуванням дельфінарію в Одесі. В Одеському дельфінарії морські тварини знаходяться в природному середовищі (живуть у морській воді), на відміну від інших дельфінаріїв, географічно віддалених від моря. З 2017 року у Затоці почав працювати свій аквапарк, за 50 км від Затоки знаходиться аквапарк Одеси, трохи далі – інші аквапарки України. Аромат та смак уславлених вин Причорномор'я можна оцінити у дегустаційних залах Шабо. Відпочинок в Затоці – це цікаві екскурсії в стародавній Акерман, унікальне місто на воді – Вилкове, тінисті парки Сергіївки. Відпочиваючи на курорті, можна легко дістатися Одеси та пройтися її вуличками, відвідати дельфінарій, музеї, театри. Оперний театр в Одесі – величне втілення ідей австрійських архітекторів Фердинанда Фельнера та Германа Гельнера – збудовано у стилі віденського бароко. Можна відвідати театр, помилуватися пишнотою його архітектури, просто поблукати довколишніми вулицями і відчути дух минулої епохи. Тим, хто їде своїм транспортом на відпочинок у Затоку трасою Київ-Одеса, рекомендуємо подивитися на унікальні місця в Умані (дендропарк), в районі села Мігея, де Південний Буг утворює пороги. Село Мігея розташоване приблизно за 60 кілометрів від роздоріжжя доріг Київ-Одеса та Кишинів-Кіровоград.

Розваги

Затока житло, ціни 2024, відпочинок з дітьми, розвагиАквапарк в Затоці - найпопулярніша та найдоступніша розвага для гостей курорту. Дайвінг, вітрильний, водно-парашютний, водно-моторний, водно-лижний спорт зазвичай приваблює любителів активного відпочинку. Багатьох порадує морська рибалка у Затоці. Розваги на пляжах: прогулянки на катерах, водних мотоциклах, катамаранах, бананах, гірки для дітей тощо. На любителів традиційного відпочинку в Затоці чекають нічні клуби, кафе та ресторани. Їх меню задовольнять навіть найвибагливіших гурманів!

Корисна інформація

У Затоці ціни на житло 2024 року починаються від 200 грн з особи на базі відпочинку в номері з частковими зручностями (ціни 2022 року). Ціни 2021 року були такими ж. Житло з усіма зручностями в номері (кондиціонер, телевізор, холодильник, санвузол) обійдеться від 300 грн і вище. Житло в спокійному місці в центрі, в районі лиману - від 400 грн за добу за 2-місний номер.
Дивитися Ціни 2024 у Затоці.

Недорого відпочити в Затоці пропонується в приватному секторі та недорогих базах відпочинку. Недорого житло в Затоці біля моря.

У Затоці бази відпочинку біля моря розташовані в Лиманському, Сонячному, Центральному районах, на Будакській косі. Дивитися всі готелі та бази відпочинку в першій лінії від моря

Зняти житло в Затоці та відпочити біля моря можна у різних частинах селища. Райони відповідають назвам станцій залізниці:
Центральний район (Бугаз),
Лиманський район,
Сонячна,< br /> Морська,
Дружба.
В самому кінці курорту знаходяться бази відпочинку на Будакській косі.

Зняти окремий котедж в Затоці пропонується в розділі Оренда будинку та котеджу. Гості можуть зняти котедж або будинок у Затоці з окремою територією, кухнею, номерами з усіма зручностями у першій та другій лінії від моря.

Зняти комфортне житло у Затоці пропонується у невеликих міні-готелях, віллах та гостьових будинках. Зазвичай зняти житло можна з усіма зручностями, кухнею на території або харчуванням за прийнятними цінами. Дивитися міні-готелі у Затоці 2024 сезону .

Відпочити в Затоці пропонується на базах відпочинку та готелях першої та другої лінії від моря, міні-готелях, приватному секторі, окремих будиночках біля моря та котеджах. Дивіться все житло в Затоці 2024 року.

У Затоці популярні готелі та бази відпочинку з басейном. Зняти житло з басейном можна в центрі та в першій лінії від моря. Каталог житла з басейном.

Ціни на відпочинку в Затоці у приватному секторі у 2022 році починалися від 150 грн з особи в номері без зручностей. У номері з усіма зручностями вартість житла – від 200 грн з особи у низький сезон. Житло та ціни 2024 дивіться на сторінці Приватний сектор у Затоці.

Доїхати до Затоки можна автобусом Одеса - Затока - Білгород-Дністровський, поїздом Київ-Ізмаїл, літніми поїздами з Мінська, Чернівців, своїм автомобілем та туристичними автобусами, що здійснюють пасажирські перевезення. Розклад руху автобусів на Затоку, вартість проїзду та список перевізників дивіться на сторінці трансфер у Затоку< /a>.

Термінали та банкомати Приватбанку в Затоці: Приморська, 20 (банкомат), Приморська 24 (термінал, біля кафе "Ассоль"), Приморська, 5 (термінал, Кароліно-Бугаз), бульвар Золотий Берег, 11 (банкомат Кароліно-Бугаз), Вокзальна, 65/1 (банкомат, термінал, супермаркет "Таврія"), Сонячна, 9 (банкомат, термінал, супермаркет "Таврія"), Лазурна 67 (банкомат, термінал), Лазурна 70 (банкомат) , Приморська, 109 Б (банкомат, термінал, біля баз відпочинку Прибій, Рута), вул. Сонячна, 9.
Відділення Ощадбанку у Затоці: Приморська, 20 (відділення, банкомат).
Використана інформація із сайтів Приватбанку та Ощадбанку станом на червень 2020 року.

Відпочинок у Затоці 2024. Готелі, пансіонати, бази відпочинку, фото