Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Приморське Кілійський район Одеська область

Приморське Кілійський район
Приморське Кілійський район Одеська область
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
primorskoekiliya.litomore.com.ua
ОПИСКАТАЛОГ>>ФОТОКАРТА

Приморське Кілійський район Одеська область

Відпочинок біля моря в Приморському Одеській області 2024

Приморське Кілійського району Одеської області (рос. Приморское Килийский район Одесская область) - літній відпочинок для багатьох людей традиційно асоціюється з відпочинком на морі. Пропозиції від баз відпочинку в Приморському, готелів та пансіонатів на Чорному морі дуже різноманітні. Відрізняються за розташуванням, умовами проживання, харчуванням, рівнем комфорту, цінами. Відпочинок під Одесою має деякі переваги в порівнянні з іншими варіантами. Насамперед – це помірні ціни, порівняно близько від центральних областей України, зручне транспортне сполучення.

Приморське, бази відпочинку та готелі, які працюють в 2024 роціВідрочинок в Приморському Одеська область

Відпочинку на морському узбережжі Одеської області віддають перевагу люди, які втомилися від міського гаму. В Одеській області є багато таких місць для літнього відпочинку біля моря. Зокрема, це Приморське Кілійського району.

Бази відпочинку та пансіонати Приморське Одеської області пропонують відпочинок біля моря на будь-який смак.
Гаряча пропозиція
Приморское, отель Родничок Приморское база отдыха на берегу моря Монако
База відпочинку "Родничок" (Джерельце) База відпочинку "Монако"
Приморське, база відпочинку Мега-Парус Відпочинок у Приморському, база відпочинку Сонячна
База відпочинку "Мега Парус" База відпочинку "Сонячна"
Ціни на проживання в готелях - прийнятні, завжди можна знайти варіант з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Якщо Ви хочете відпочити влітку на Чорному морі далеко від міського гаму, з комфортом та недорого, то можете обрати один із курортів Одеської області.

Приморське Ізмаїльський район Одеська область, де знаходиться

Населених пунктів під назвою «Приморське» в Одеській області декілька. Найближче до Одеси Приморське знаходиться між селищем Сергіївка та селом Курортне, Білгород-Дністровського району. Друге село Приморське - Татарбунарського району, і третє село Приморське - Кілійського району Одеської області.
Гаряча пропозиція
Приморське, готель Джерело Приморское база отдыха на берегу моря Монако
Міні-готель "Джерельце" (Родничок) База відпочинку "Монако"
Приморське, база відпочинку Лазурна Приморська база відпочинку Меліоратор
База відпочинку "Лазурна" База відпочинку "Меліоратор"

Приморське Кілійського району знаходиться за 15 кілометрів від відомого туристичного центру Вилкове і межує з Дунайським біосферним заповідником. Тут є що подивитися. «Українська Венеція» - зазвичай подають туристам селище Вилкове. Приморське і Вилкове – два сусідніх населених пункти.
Порівняно неподалік від с. Приморське знаходиться місце впадання Дунаю в Чорне море. Це територія Дунайського біосферного заповідника. Для регіону характерні тепла зима та довге спекотне літо. Весна починається наприкінці лютого – на початку березня. Середньомісячна літня температура +23°С.
Відпочинок у Приморському має свої переваги. Це і віддаленість від великих населених пунктів, демократичні ціни та досить високий рівень сервісу в готелях. Село Приморське Одеської області лежить на широті відомих кримських місць відпочинку Міжводне та Чорноморське. Порівняно з іншими місцями відпочинку Одеської області в Приморському влітку повітря та вода прогріваються швидше. За рахунок віддаленості від великих міст тут не так багатолюдно, як у інших місцях відпочинку.
Недалеко від курорту Приморське є цікаві туристичні об'єкти: Вилкове, Дунайський біосферний заповідник, річковий порт Ізмаїл.
Відпочинок на морі в Приморському – саме те, що потрібно влітку!Cool
Все найкраще для літнього відпочинку тут є   море, сонце та пісок.
Все інше нададуть бази відпочинку, готелі, пансіонати та приватний сектор Приморського.

Приморське – пляжі та море у Приморському

Приморське – це село, розташоване у степовій місцевості. Навколо села багато солончаків. Повітря добре прогрівається, воно настояне на ароматах степових трав і солоних прилеглих озер. Село Приморське знаходиться недалеко від озера Сасик. Озеро солоне, його площа становить близько 210 кв. км, глибина близько 2,7 м. Озеро Сасик відокремлено від моря дамбою довжиною 15 кілометрів, де і розташовані довгі пляжі Приморського. Бази відпочинку в Приморському займають близько 6 кілометрів пляжної зони.

Бази відпочинку в Приморському. Пансіонати в Приморському.  Приватний сектор у Приморському

Бази відпочинку в Приморському знаходяться на березі Чорного моря. Бази відпочинку винесені до самого моря і мають вихід на пляж. Готелі, бази відпочинку та пансіонати в селі Приморське пропонують різні варіанти відпочинку біля моря. В Приморському можна відпочити недорого та з комфортом.
Існують варіанти житла - від літніх дерев'яних будиночків до елітних котеджів та готелів з басейном. У Приморському є бази відпочинку   як з номерами "економ-класу", так і з комфортними номерами. Популярні на курорті Приморське готелі з басейном та бази відпочинку на березі морі.

Бази відпочинку Приморське, готелі, пансіонати, приватний сектор

Бази відпочинку в Приморському знаходяться на березі Чорного моря. Бази відпочинку винесені до самого моря і мають вихід на пляж. Готелі, бази відпочинку та пансіонати в селі Приморське пропонують різні варіанти відпочинку біля моря. В Приморському можна відпочити недорого та з комфортом.
Існують варіанти житла - від літніх дерев'яних будиночків до елітних котеджів та готелів з басейном. У Приморському є бази відпочинку   як з номерами "економ-класу", так і з комфортними номерами. Популярні на курорті Приморське готелі з басейном та бази відпочинку на березі морі.

Приморське, ціни 2024 на житло та відпочинок

Ціни 2024 у Приморському на житло та відпочинок прийнятні. Найнижчі на курорті Приморські ціни 2023 року починалися від 200 грн і пропонувалися в літніх дерев'яних будиночках. Вартість проживання у Приморському змінюється в залежності від сезону та сервісу.
Ціни 2024 року на проживання в Приморському у кам'яних будинках вищі. Зазвичай вартість проживання у червні у селі Приморське у 2022 році у номерах "економ-класу" становила від 100 гривень з особи без харчування. Вилкове. Українська Венеція. Відпочинок в Одеській області. Приморське, Затока, Одеса В номерах "Люкс" у Приморському ціни були вище. В таких номерах є кондиціонер, телевізор, холодильник, всі зручності в номері. Ціни 2024 року на проживання в Приморському у таких номерах коливаються від 200 гривень з особи до 600-1000 грн за номер без харчування.
Село Приморське знаходиться приблизно на відстані одного кілометра від моря, тому якщо є бажання щодня здійснювати невеликі піші прогулянки, то можна зняти житло недорого у приватному секторі в Приморському.
Приватний сектор у Приморському завжди привітно зустрічає гостей.
Де зупинитись у Приморському на відпочинок
У селі Приморське можна вибрати відповідний варіант відпочинку на морі в залежності від рівня потреб. Для когось рай і в курені – головне, щоб море було. Комусь і "люксові" апартаменти можуть не підійти. Можна поселитися в літніх дерев'яних будиночках біля моря із зручностями на території і почувати себе щасливим, а можна і в більш сучасних номерах з усіма зручностями. Але, де б ви не оселилися, море залишається морем і це головне, заради чого ви сюди приїхали.

Вартість харчування у Приморському

Вартість харчування у Приморському на базах відпочинку становить від 250 гривень з особи на добу. На літо у курортній зоні Приморського відкриваються невеликі магазини, продуктовий ринок, велика кількість кафе. Бази відпочинку в Приморському, пансіонати та готелі в Приморському пропонують на вибір: харчування в їдальні бази, харчування поза базою або самостійне приготування їжі на обладнаних газовими плитами кухнях.

Відпочинок під Одесою. Приморське, визначні місця Одеської області. Екскурсії в Приморське, Вилкове, Ізмаїл

Де відпочити під Одесою? - це питання часто задається перед вихідними. Приїжджайте до Приморського. Відпочинете на березі моря та відвідаєте цікаві місця поблизу. Всього за 15 кілометрів від села Приморське знаходиться відоме місце паломництва туристів Вилкове, своєрідна «Українська Венеція». Місто Вилкове відоме тим, що стара частина міста перерізана численними каналами, що утворюють цілі вулиці. Місцеві жителі Вилкове активно використовують в якості засобів пересування човни та катери. Екскурсії у Вилкове, на 0 кілометр, екскурсії по Дунаю та до Дунайського заповідника стали для багатьох мешканців основним заробітком. Якщо приїхати у Вилкове на екскурсію самому, а не у складі групи, то можна легко знайти екскурсовода серед місцевих жителів, який і покатає на катері вуличками Вилкове, розповість історію поселення, підскаже де зняти житло та скуштувати найсмачнішу рибну юшку на узбережжі. Зазвичай пропонують відвідати «нульовий кілометр» – місце злиття Дунаю та Чорного моря, подивитися Дунайські плавні та острови Дунайського заповідника, скуштувати знамениту рибну юшку, приготовлену за рецептами, відомими лише жителям Вилкове.
Рибалка на Дунаї – традиційна послуга, що пропонується туристам та гостям Вилкове.
Відпочинок у Приморському буде неповним, якщо не заїхати до м. Ізмаїл, річковий порт якого найбільший в Україні. Дата заснування міста невідома. З 12 століття на місці Ізмаїла стояла фортеця, спочатку генуезька, а потім і турецька (з 16 століття). У 1569 році тут оселилися ногайці (тюркський народ). У 1761 році у фортеці була утворена кафедра митрополита Данила, який керував усіма православними церквами Османської імперії.
Ізмаїл – місто з багатою історією. Він завжди стояв на перехресті важливих торговельних шляхів. Історія Ізмаїла зберігає спогади про походи київських князів на Константинополь: "Тут, зачинивши ворота Дунаю, Ярослав суди справляв". У міста були періоди розквіту у складі Галицько-Волинського князівства та занепаду за часів татаро-монгольського ярма. Ізмаїл пам'ятає російсько-турецьку війну та безпрецедентну Яссько-Кишинівську операцію. Ізмаїл славиться своїми тінистими вуличками, старовинними особняками, широкими проспектами. Величну картину сонця, що опускається в хвилі Дунаю, можна побачити тільки в Ізмаїлі.

Приморське: розваги, атракціони

Відпочинок у Приморському можна урізноманітнити розвагами на пляжі та воді: "банани", мотоцикли, батути і т.д. В центрі курорту працюють атракціони. Літо та відпочинок у Приморському Одеській області неможливі без овочів та фруктів, яких вдосталь на ринку. Ціни в Приморському на фрукти, овочі приблизно такі самі, як і скрізь на Чорноморському узбережжі.

Корисна інформація про село Приморське Кілійського району Одеської області

Розклад руху автобусів та маршруток до Приморського: сайт - http://bus.com.ua
Пансіонати в Приморському, бази відпочинку в Приморському: http://litomore.com.ua/hotels
Трансфер на курорти: Як і чим доїхати на курорти.

Карта проїзду до Приморського чи як доїхати до Приморського?

З боку Києва: траса Київ – Одеса, далі на окружну дорога у бік Рені, траса Одеса - Рені на Маяки – Паланка (GPS: 46.412085, 30.122776) – Татарбунари – Спаське – Приморське.
При користуванні автомобільними навігаторами - обов'язково вказати проміжну точку Паланка (GPS: 46.412085, 30.122776) або Маяки-Староказаче (заїжджати не потрібно в Староказаче) наприклад і завантажити попередньо карту Молдови.
При використанні карт Google лише вказати проміжну точку Паланка (GPS: 46.412085, 30.122776) або Маяки-Староказаче.
Без навігатора: траса Одеса-Рені, проїжджаєте Маяки, митницю, поворот на Паланку (Молдову), митницю, Сарату, Татарбунари, Спаське (поворот на Вилкове), Приморське. У Приморському в центрі повернути ліворуч у бік моря в курортну зону.

З Молдови:
Кишинів - Каушани - Староказаче - Татарбунари - Спаське - Приморське.
Кишинів - Комрат - Бешалма - Болград - Василівка - Спаське - Приморське.

В селі Приморське, не доїжджаючи 15 км до Вилкове, повернути ліворуч. Врахуйте, що після с. Маяки дорога перетинає територію Молдови та проходить через митний пост. Для громадян України проїзд цією дорогою вільний, документи не перевіряють, достатньо назвати пункт призначення та кількість людей в автомобілі. Для громадян Молдови перетин митного поста здійснюється згідно з правилами перетину кордону.
У 2019 році відремонтовано трасу Одеса-Рені та дорогу Спаське-Вилкове. Час у дорозі від Одеси до Приморського становить менше 3 годин.
Альтернативний маршрут (ділянка дороги Базар'янка – Татарбунари для екстремалів!): Одеса – Затока – Курортне – Базар'янка – Татарбунари – Спаське – Приморське. Дорога проходить вздовж усієї курортної зони регіону. Проїзд займає чимало часу, не менше чотирьох годин.

Приморське чекає на літній відпочинок біля моря!

*Використані фото: Висоцький Роман

Приморське 2024. Відпочинок у Приморському. Екскурсії у Вилкове. Дунайський заповідник. Фото, огляд, відгуки

Приморське Кілійський район